Voi radeti de mine ca sunt diferita, eu rad de voi, ca sunteti toti la fel!

joi, 21 februarie 2013

Muzica... o ador (A&A)


bunatate?!

Ce este bunatatea?!
Prin bunatate nu trebuie sa intelegem sa ii dam colegului sa copieze pentru ca nu a invatat si avem test sau ca nu si-a facut tema pentru ca ii facem un rau.
Bunatatea este atunci cand pui nevoile altuia mai presus de ale tale fara sa ceri nimic in schimb, dar multi uita asa!

         A&A
    

miercuri, 20 februarie 2013

Sfaturi by ally

Ok, va vorbesc deschis voua, atat fetelor cat si baietilor, despre ceva ce cu totii ne confruntam chiar de mici.Iubirea.Da,da! Este vorba despre iubire.Hey, sunt doar o adolescenta care si-a invatat lectia si vrea ca nimeni sa nu treaca prin ce a trecut ea, asa ca da doar niste avertizari. Nu stiu daca asa sunteti...Dar eu asa am fost. Depindeam numai de el.Insa, asa cum a zis un prieten foarte bun...fi ceea ce esti, si in rest, totul vine de la sine.Nu trebuie sa te imbraci in asa fel incat sa ii placi.Oricine apeciaza faptul ca esti tu insati.

luni, 18 februarie 2013

Scuze... :)

Ok...Exista unii oameni care copiaza. Vad pe un blog scris ceva...Hop!Hai sa copiez, ca poza/articolul/melodia e prea genial/geniala! De aceea nu o sa pun niste poze minunate pe care le am! Imi pare rau ca deja am riscat si am pus 2! La prima puteti sa raspundeti :)! Printr-un comentariu!

Cu respect,
Ally